مراحل اقدام راهنمای شرکت در نمایشگاه

نمایشگاه ها

اطلاعات نمایشگاهی یونان

مراحل اقدام راهنمای شرکت در نمايشگاه

با درود فراوان به شما متقاضی محترم، خواهشمند است اطلاعات زیر را با دقت مطالعه نموده و بر این اساس، سفر خود به یونان را برنامه‌ریزی فرمایید.

لطفا نمایشگاه را متناسب با زمینه شغلی خود انتخاب کنید و به آخرین مهلت نمایشگاه مورد نظر توجه کامل داشته باشید.


تهیه معرفی‌نامه

متقاضی باید از یکی از سازمان‌ها، مراکز یا نهادهای دولتی و یا وابسته به دولت که فعالیت‌های وی را تحت نظر، پوشش و یا حمایت دارد یک معرفی‌نامه خطاب به گروه مشترک بازرگانی ايران و یونان تهیه نماید.

برای مثال: وزارت‌خانه، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران (تهران یا سایر شعب)، انجمن، اتحادیه، سندیکا و ....


مراجعه به گروه مشترک بازرگانی ایران و یونان

لطفاً در زمان مراجعه، وجه کارت ورودی نمایشگاه و تصویر معرفی‌نامه خطاب به سفارت یونان در تهران از يک سازمان دولتي و يا وابسته به دولت يا انجمن صنفي را به همراه داشته باشید. بازدیدکنندگان نمایشگاه با استفاده از همین کارت، در ایام برپایی نمايشگاه برای رفت و برگشت به نمایشگاه از وسایل نقلیه عمومی به صورت رایگان استفاده خواهند کرد.

نماينده مربوطه فهرست مدارک مورد نیاز سفارت یونان ، فرم درخواست صدور روادید شنگن، بروشور اطلاعاتی نمایشگاه و سایر اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

علاقه‌مندان می‌توانند پیش از مراجعه به سفارت یونان در تهران، در یکی از روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۰۸:۳۰ تا ۱۶:۰۰ و پنج شنبه از ساعت ۰۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ به منظور کنترل مدارک به بخش روادید این شورا مراجعه نمایند. همکاران بخش روادید شما را از نقص احتمالی مدارک آگاه می‌سازند تا بدین‌ترتیب در سفارت یونان دچار مشکل نشوید.